توجه به آخرین ها
خانه » بلاگ » دیدنی های معروف تایلند

دیدنی های معروف تایلند

اگر قصد سفر به تایلند دارید این مقاله به شما کمک می کند تا با جاذبه های گردشگری تایلند آشنا شوید و سفری به یاد ماندنی را تجریه کنید. تایلند سراسر جاذبه های طبیعی و تاریخی شامل معابد و جزایر شگفت انگیز است که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. در ادامه با معروف ترین دیدنی های تور تایلند آشنا خواهید شد.

کاخ گرند پالاس و معبد وات پراخائو بانکوک

کاخ گرند پالاس قصر پادشاه تایلندی، دادگاه سلطنتی، مجلس اداری دولت بوده و از نظر معماری بسیار زیبا و پیچیده است. این کاخ تاریخی بسیار عجیب و دیدنی است و سالانه گردشگران زیادی برای دیدن این بناها به تایلند سفر می کنند.

کاخ گرند پالاس بانکوک

کاخ گرند پالاس بانکوک

جزایر فی فی

در جزایر فی فی تایلند صخره های خیره کننده، دریای فیروزه ای خروشان ، آن را به بهشتی زیبا تبدیل کرده است که شامل دو جزیره فی فی کوچک و جزیره فی فی بزرگ می شود. این جزایر طبیعت منحصر به فردی دارد. که بهشت عاشقان طبیعت است.

جزایر فی فی

جزایر فی فی

خلیج فانگ نگا پوکت

این خلیج در شمال پوکت قرار داره و چهره حقیقی زیبایی های طبیعی تایلند است. این خلیج که در شمال پوکت واقع شده شامل جزایر فوق العاده، غارهای غرق شده، صخره های شگفت انگیز که از آب بیرون آمده، پارک های محافظت شده و گونه های مختلف گیاهان و جانوران و جاذبه های باشکوه و شگفت انگیز مختلفی است.

خلیج فانگ نگا پوکت

خلیج فانگ نگا پوکت

جزایر سیمیلان

جزایر سیمیلان آب های آبی و ماسه های سفید جنگل های سبز و گرمسیری که توسط کوه ها احاطه شده اند. منظره خیره کننده ای رو به وجود آورده است.

جزایر سیمیلان

جزایر سیمیلان

بازار شناور بانکوک

بازار شناور بانکوک که به ونیز آسیا معروف است از مهم ترین جاذبه های گردشگری تایلند محسوب میشه که در واقع در رودخانه مردم محصولات کشاورزی خود را با قایق به فروش می رسانند.

بازار شناور بانکوک

بازار شناور بانکوک

ساحل ریلی کرابی

ساحل ریلی (Railay Beach) در جزیره کرابی مناظر زیبا و خارق العاده ای را به نمایش می گذارد. یک شبهه جزیره با مناظر طبیعی زیبا و دلپزیر می باشد.

ساحل ریلی کرابی

ساحل ریلی کرابی

شهر سوخته آیوتایا

این شهر 4 قرن پایتخت تایلند محسوب میشده تاریخی ترین بنای این کشور است. پادشاهان زیادی در این منطقه حکومت کرده اند. و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند . این منطقه فرهنگ تاریخی مردم تایلند را به نمایش می گذارد.

شهر سوخته آیوتایا

شهر سوخته آیوتایا

وات آرون (معبد سپیده دم)

معبد آرون (وات آرون) در غرب رودخانه چاوپرایا بانکوک، واقع شده است. که معماری زیبا و خیره کننده ای دارد. بر اساس افسانه های تایلندی، در زمان جنگ در شهر سوخته آیوتایا، که توسط ارتش برمه صورت گرفت، پادشاه تاکسین برای استراحت، به هنگام سپیده دم در آن معبد اقامت گزید و پس از آن نام این معبد از وات شانگ به معبد سپیده دم تغییر یافت. که این معبد در دوره سلطنت تاکسین ، محل زندگی وی بود.

وات آرون

وات آرون

پارک ملی خائو یای (Khao Yai National Park)

یکی از بزرگ ترین پارک های ملی تایلند است که جزو میراث یونسکو محسوب می شود چشم انداز کوهستانی، با دره های سرسبز، آبشارهای خروشان و زیستگاههای غنی، پارک ملی خائو یای را به یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری بانکوک تبدیل کرده است.

پارک ملی خائو یای

پارک ملی خائو یای

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*