توجه به آخرین ها
خانه » تفریحات مشهد » پیست موتور کراس مشهد

پیست موتور کراس مشهد

پیست موتور کراس مشهد

موتور سواری یکی از هیجان انگیزترین ورزش هاست . در این راستا هیات اتومبیل رانی و موتور سواری خراسان رضوی اقداماتی جهت گسترش این ورزش انجام داده است . پیست های موتور سواری مشهد از جمله این اقدامات می باشد که خانواده ها و جوانان می توانند هیجان را در آنجا تجربه کنند . در حال حاضر 8 پیست در مشهد و 18 پیست در شهرستان‌های خراسان رضوی فعالیت می‌کنند . یکی از محبوب ترین پیست ها ، پیست موتور کراس مشهد است .  
پیست موتور کراس مشهد

پیست موتور کراس مشهد

اگر شما نیز به موتور سواری علاقه مندید و میخواهید تجربه سوار شدن به موتور کراس را داشته باشید ، به پیست موتور کراس مشهد بروید که در جاده شاندیز قرار دارد . در این پیست اگر گواهینامه ندارید ، نگران نباشید . اینجا نیازی به گواهینامه نیست . مربیانی در این پیست حضور دارند که به کسانی که موتور سواری بلد نیستند ، آموزش می دهند .

پیست موتور کراس مشهد از تفریحات مشهد است که مخصوص همه خانواده ست . د راین پیست بانوان نیز می توانند موتور سواری کنند و از هیجان این ورزش لذت ببرند . پس در سفر با تور مشهد پیشنهاد می کنیم ، سری به این مرکز بزنید . از امکانات آن نیز می توان به تپه های خاکی و سرویس بهداشتی اشاره کرد .

آدرس پیست موتور کراس مشهد : جاده شاندیز

پیست موتور کراس مشهد

پیست موتور کراس مشهد

 

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*