توجه به آخرین ها
خانه » تفریحات مشهد » پیست اسکی شیرباد و عکس

پیست اسکی شیرباد و عکس

پیست اسکی شیرباد

از مفرح ترین ورزشها و سرگرمی ها میتوان به اسکی اشاره کرد . خوشبختانه در کشورمان پیست های اسکی برای این ورزش فراهم است . یکی از این پست های اسکی ، پیست اسکی شیرباد مشهد است . این پیست در دامنه بلندترین قله استان خراسان با ارتفاع ۳۳۱۰ متر، بنا شده و به همین دلیل در بیشتر ماه‌های سال برف گیر می‌باشد . مساحت ۵۰ هکتاری پیست شیرباد ، فضایی مناسب برای یک تفریح سالم است و به نوعی یکی از تفریحات مشهد  بشمار می آید .  پیست اسکی شیرباد ، اولین و تنها پیست اسکی شرق کشور است که در ۱۳۹۱ افتتاح شده است . از پیست اسکی شیرباد تا روستای دولت‌آباد ۱۸ کیلومتر و از دولت‌آباد تا مشهد حدود ۲۰ کیلومتر راه است که البته مسیر دولت‌آباد تا پیست راه کوهستانی و شوسه است. این پیست می تواند یکی از سرگرمی های شما در تور مشهد باشد . 
http://mashhadtour.info/

پیست اسکی شیرباد

ski_clipartامکانات پیست اسکی شیرباد رو به تکمیل است اما در حال حاضر ، تله اسکی به طول ۹۰۰ متر علاقه‌مندان را تا ارتفاعات بالا می‌برد و پس از آن ورزشکارن و دوستاران طبیعت علاوه بر استفاده از منظره بی بدیل و زیبای این پیست می‌توانند با طی مسیری هزار و ۲۰۰ متری لذت یک اسکی مطمئن و فرح بخش را تجربه کنند . ساختمان سه طبقه‌ای به منظور استقرار امکانات و تجهیزات لازم وهمچنین راه‌اندازی یک رستوران و کافی شاپ و چندین سوئیت به منظور اقامت علاقه‌مندان در این محل در نظر گرفته شده است که این امکانات هنوز تکمیل نشده است .

http://mashhadtour.info/

پیست اسکی شیرباد

http://mashhadtour.info/

پیست اسکی شیرباد

ski_clipart3 برای دسترسی به پیست که از جاذبه های گردشگری مشهد است ،  باید از طرق دولت آباد اقدام کرد ، مسیر دولت‌آباد تا پیست شیرباد ، راهی برف خیز و کوهستانی دارد و به دلیل وجود خطراتی که در مسیر وجود دارد در صورتی که دوستداران ورزش اسکی به صورت شخصی قصد اقدام به استفاده از پیست را دارند از رفتن آنها به پیست جلوگیری خواهد شد . ورزش دوستان باید بوسیله رانندگان حرفه‌ای و راه بلد برای استفاده از پیست اقدام کنند و برای این منظور باید با هیئت اسکی استان هماهنگ کنند تا با وسایل نقلیه‌ای که رانندگان این وسایل کاملاً با مسیر آشنا هستند به محل پیست مراجعه و از امکانات آن استفاده کنند .

http://mashhadtour.info/

پیست اسکی شیرباد

anunce1اطلاعات پیست اسکی شیرباد :

آدرس پیست اسکی شیرباد : خراسان رضوی ، چناران،ارتفاعات رشته كوه بينالود ، جبهه شمالي ،انتهاي دره دولت آباد

وبسایت پیست اسکی شیرباد : www.skishirbad.com

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*