توجه به آخرین ها
خانه » هتل های مشهد » هتل های 5 ستاره مشهد » هتل هشت باغ مشهد و عکس

هتل هشت باغ مشهد و عکس

هتل هشت باغ مشهد

star5-thailand-hotels - Copy

هتلداری یکی از اصلی ترین گزینه ها در افزایش رونق صنعت گردشگری به شمار می آید . مشهد بزرگترین قطب گردشگری ایران در حال بهبود شرایط هتل هاست . هتل های مشهد هر روز مجهزتر و مدرن تر از قبل آماده پذیرایی از میهمانان خود میشوند . در میان هتل های مختلفی با علم وامکانات روز ایجاد میشوند که در گردشگری مشهد نقش قابل توجهی خواهند داشت .

پروژه هتل پنج ستاره هشت باغ مشهد توسط گروه معماری بن سار و با مدیریت محمد مجیدی طراحی شده است. سایت پروژه که در ابتدای یک از سه بلوار اصلی منتهی به حرم قرار گرفته است، جایگاه مناسبی برای اقامت و همچنین خرید از مهم ترین مراکز خرید مشهد را داراست .

هتل هشت باغ مشهد

هتل هشت باغ مشهد

از آنجا که گردش در شهر بعد از زیارت، مهم ترین فعالیت بازدیدکنندگان مشهد است، امکان گردشگری در هتل هشت باغ مشهد از الزامات آن قرار گرفت. به همین منظور هشت حیاط درون پروژه با ویژگی های خاص براساس نوع فعالیت و پوشش گیاهی به خصوص از طریق فضاهای عمومی به هم متصل شد به طوریکه این حیاط ها، موقعیتی برای ایجاد فضایی لذتبخش و پایدار را فراهم می کند. این پروژه در دست احداث می باشد . با اقامت در این هتل ، تفریحات مشهد به آسانی  قابل دسترس است .

هتل هشت باغ مشهد

هتل هشت باغ مشهد

همچنین نفوذپذیری فضاهای باز درون هتل هشت باغ مشهد ، امکان دسترسی نور و تهویه طبیعی را در تمامی فضاهای داخلی آن میسر می سازد.در ساختار بنا از نقوش تزیینی خط معقلی به کار رفته در صحن حرم الهام گرفته شده است که مقیاس آن به طور اغراق آمیزی بزرگ شده و به صورت تعبیری انتزاعی به کار برده شد تا از حضور نمادین پروژه در احترام به حرم مطهر اجتناب شود. ضریح و تعبیرهای آن که توسط هنرمندان ایرانی معاصر انجام شده، الهام بخش نمای پروژه شد تا احساس حضور در یک مکان مذهبی مورد تاکید قرار گرفته شود.این هتل بزودی یکی از بهترین هتل های 5 ستاره مشهد خواهد بود .

هتل هشت باغ مشهد

هتل هشت باغ مشهد

 

 

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*