توجه به آخرین ها
خانه » هتل های مشهد » هتل های 5 ستاره مشهد » هتل های 5 ستاره و عکس

هتل های 5 ستاره و عکس

هتل های 5 ستاره

یکی از مهم ترین مسایلی که هنگام سفر به آن توجه می شود ، هتل محل اقامت در مقصد خواهد بود . شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که رتبه بندی هتل ها بر اساس چیست یا اینکه بطور اختصاصی ویژگی های هتل های 5 ستاره کدام است. نکته مهم درباره ستاره هتل ها و هتل آپارتمان ها این است که هتل ها را از یک تا 5 ستاره طبقه بندی می نمایند در حالی که مهمانپذیر ها، مهمانسراها و هتل آپارتمان ها را از یک تا 3 ستاره طبقه بندی می نمایند . به تعبیرى دیگر هتل آپارتمان 3 ستاره با هتل 5 ستاره برابرى مى کند و این دو نوع از مراکز اقامتى از نظر کیفیت و خدمات دهى در گروه خودشان بهترین هستند . مشهد با شش هتل ۵ ستاره به همراه جزیره کیش با همین تعداد بیشترین هتل های ۵ ستاره کشور را داراست. همچنین تهران با پنج هتل و شیراز با چهار هتل ۵ ستاره رتبه های بعدی را دارند.
هتل 5 ستاره هما 1 مشهد

هتل 5 ستاره هما 1 مشهد

هتل های ۵ ستاره مشهد عبارتند از:

  •  هتل هما یک ( هایت سابق نخستین هتل ۵ ستاره مشهد )
  •  هتل هما دو
  •  هتل درویشی
  • هتل قصر طلایی
  • هتل پارس
  • هتل پردیسان
هتل 5 ستاره هما 2 مشهد

هتل 5 ستاره هما 2 مشهد

 

هتل 5 ستاره درویشی مشهد

هتل 5 ستاره درویشی مشهد

هتل 5 ستاره قصر طلايي مشهد

هتل 5 ستاره قصر طلايي مشهد

 

images  هتل های 5 ستاره در ردیف اول قرار دارند . قوانین واستاندارد مربوط به هتل پنج ستاره و کیفیت آن همواره باید ثابت نگه داشته بشود . ارائه رتبه پنج ستاره مستلزم داشتن بعضی و نه همه موارد زیر می باشد :

معماری و دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد ، نگه داری و خانه داری منحصر به فرد و مستمر ، دارای بیش از 100 اتاق ، هال ورودی ، اتاق مهمان ، فضای عمومی تزئین شده با کارهای هنری ، مفروش شده با کیفیت بالا ، لابی بسیار زیبا ، دفتر پذیرش بسیار منظم در فضای کافی و آرام ، دارای نگهبان و سرویس 24 ساعته ، پرسنل آموزش دیده و متعهد ، تزئین اتاقها با استفاده از اشیاء عتیقه ، دارای 3 تلفن ( کنار تخت ، روی میز و داخل حمام ) ، تمیز کردن اتاق بصورت دو مرتبه در روز ، سرویس حمام زیبا و مدرن ، دارای رستوران عالی و غذاهای متنوع و سرویس غذا دهی ، امکانات رستوران جذاب ، سرویس حمل و نقل ، مغازه و فروشگاه پوشاک ، یخچال در داخل اتاقها با انواع نوشیدنی .

 

 هتل 5 ستاره مشهد

هتل 5 ستاره مشهد

front-desk-128

کارکنان در هتل 5 ستاره  بسیار مرتب و یونیفرم پوشیده با لباسهای شیک ، مؤدب وآگاه و کارآمد و روابط عمومی خوب ، نسبت به رفع نیازهای مهمانان متعهد هستند و بسیارعالی سرویس می دهند . دارای مدیر حرفه ای و متخصص ، سازگاری و هماهنگی سرویس ها ، تداوم نگهدارى وخانه داری بی عیب و نقص اجزاء اصلی و اساسی برای حفظ درجه 5 ستاره می باشند .

هتل 5 ستاره پارس مشهد

هتل 5 ستاره پارس مشهد

هتل 5 ستاره پردیسان مشهد

هتل 5 ستاره پردیسان مشهد

hotel1

 

اگر می خواهید برای تور مشهد خود یکی از بهترین هتل های 5 ستاره مشهد را انتخاب کنید به شما پیشنهاداتی خواهیم داشت . رزرو هتل 5 ستاره مشهد را به همکاران ما بسپارید و بیواسطه و مستقیم اقامتی آسوده را در بهترین هتل های مشهد تجربه کنید .

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*