توجه به آخرین ها
خانه » هتل های مشهد » هتل های 4 ستاره مشهد » هتل های 4 ستاره و عکس

هتل های 4 ستاره و عکس

هتل های 4 ستاره

star4-thailand-hotels

در هر سفری با هر شرایطی اعم از کاری یا تفریحی یکی از مهم ترین مسایلی که هنگام سفر به آن توجه می شود ، هتل محل اقامت خواهد بود . شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که رتبه بندی هتل ها بر اساس چیست یا اینکه بطور اختصاصی ویژگی های هتل های 4 ستاره کدام است. نکته مهم درباره ستاره هتل ها و هتل آپارتمان ها این است که هتل ها را از یک تا 5 ستاره طبقه بندی می نمایند در حالی که مهمانپذیر ها، مهمانسراها و هتل آپارتمان ها را از یک تا 3 ستاره طبقه بندی می نمایند . به تعبیرى دیگر هتل آپارتمان 3 ستاره با هتل 5 ستاره برابرى مى کند و این دو نوع از مراکز اقامتى از نظر کیفیت و خدمات دهى در گروه خودشان بهترین هستند . هتل های 4 ستاره مشهد با بهترین امکانات در خدمت زائرین گرامی هستند . از مشهورترین هتل های مشهد که چهار ستاره اند می توان به هتل هلیا ، هتل قصرالماس ،هتل کیانا ، هتل اطلس و هتل توس اشاره نمود .
هتل کیانا مشهد

هتل کیانا مشهد

hotel

 

هتل های 4 ستاره نه تنها باید کلیه خدمات لازم را ارائه دهند بلکه باید از خود هویتی داشته باشند . تأمین راحتی و آسودگی میهمانان هدف اصلی کارکنان می باشد ، آنها آموزش دیده، کارآمد و آگاه و مؤدب می باشند این نوع هتل ها دارای امکانات متنوعی هستند .

هتل توس مشهد

هتل توس مشهد

images1ارائه رتبه چهار ستاره مستلزم داشتن بعضی و نه همه موارد زیر می باشد :

خانه داری و نگهداری فوق العاده از هتل ، اتاق و فضای سبز ، طراحی ساختمان بصورت خاص و جالب ، هال ورودی لوکس، مبلمان بسیار خوب ، فضاهای عمومی ، آثار هنری ، کیفیت بالای فرش و گل تازه ، چشم انداز محیط طبیعی و فوق العاده ، فضای مناسب و دکوراسیون جذاب برای پذیرش ، رزوراسیون بسیار سریع و کارآمد ، کارکنان متعهد با یونیفرم ، وجود دربان ، مدیریت متخصص است .

هتل هلیا مشهد

هتل هلیا مشهد

imagesاز دیگر امکانات هتل های 4 ستاره تجهیزات عالی رستوران و غذاهای متنوع ، خدمات رسانی عالی به اتاقها ، وجود اتاقهای بزرگ با نور کافی و مبل مناسب و زیبا ، دارای تلویزیون و دکوراسیون عالی و تزئین شده با کارهای هنری ، دو تلفن یکی در کنار تخت و دیگری روی میز ، دارای تشک راحت و پتوی اضافه و تخت های بزرگ و معمولی، سرویس دهی بصورت دو مرتبه در روز به اتاق ها ، حمام بسیار تمیز با صابون وسایل آرایش و حوله ، جعبه کمک های اولیه ، آیینه مناسب جهت اصلاح و آرایش، سیستم خشک کن دست ، در اختیار قرار دادن لباسهای راحت به میهمانان ، سیستم روشنایی هوشمند در حمام و اتاق خواب و سایر امکانات مثل حمل و نقل ، روزنامه رایگان و …

هتل قصر الماس مشهد

هتل قصر الماس مشهد

 

با انتخاب تور مشهد هتل 4 ستاره از بهترین امکانات رفاهی بهره مند خواهید شد .

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*