توجه به آخرین ها
خانه » مراکز خرید مشهد

مراکز خرید مشهد

مراکز خرید مشهد

در این جا اطلاعاتی راجع به مراکز خرید مشهد و بازارهای مشهد مانند مرکز خرید الماس شرق ، بازار رضا و بازار زیست خاور ارائه شده است.امیدورایم این اطلاعات به شما گردشگران عزیز کمک کند.

مجتمع آرمان مشهد

499927_911-thmb

این مجتمع از مدرنترین مراکز خرید مشهد است که مساحتی در حدود 10535 متر مربع دارد و در ۱۳ طبقه شامل ۳۵۹ واحد تجاری ۲۹۰ واحد اقامتی و ۱۱۹ واحد مسکونی ساخته شده است . این مجموعه همچنین دارای پارکینگی با ظرفیت 445 ماشین می باشد . از دیگر ویژگی های مجتمع آرمان می توان به طراحی زیبا ، چشم ... بیشتر بخوانید »

مجتمع تجاری و تفریحی آسمان

aseman_4-thmb

اگر تور مشهد را انتخاب کرده اید، با انتخاب این مرکز خرید می توانید انواع پوشاک، کیف و کفش، لوازم لوکس و غیره را مطابق با سلیقه تان بخرید. این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید مشهد است. واحدهای تجاری مجتمع آسمان در طبقات منهای یک، همکف و طبقه اول قرار دارند.از بخش های دیگر مجموعه آسمان می توان ... بیشتر بخوانید »

معروف ترین مراکز خرید

http://mashhadtour.info

معروف ترین مراکز خرید ویلاژ توریست از بزرگترین مراکز تجاری گردشگری مشهد با بهترین امکانات رفاهی و تفریحی است . مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد دارای ۲۶۰ واحد تجاری ، بزرگترین هایپر مارکت شرق کشور ، شهربازی ، بولینگ و بیلیارد ، رستوران فست فود و کافی شاپ در بام ، اولین نمایشگاه دائمی صوت وتصویر و لوازم خانگی و ... بیشتر بخوانید »

با مهم ترین مراکز خرید مشهد آشنا شوید

مراکز خرید مشهد

مراکز خرید مشهد مرکز خرید آلتون مشهد  برج آلتون یکی از بلندترین و عظیم ترین ساختمان های کشور است که در یک مجموعه دیدنی تجاری ،  اداری و فضای قابل توجه پارک خودرو بعنوان بلندترین پارکینگ طبقاتی کشور نظر هر شهروند و زائر و مسافری که برای تفریح و خرید به خیابان دانشگاه قدم می گذارد را بخود جلب می ... بیشتر بخوانید »

مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد

http://mashhadtour.info

مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد  Vilaj Tourist  ویلاژ توریست از بزرگترین مراکز تجاری گردشگری مشهد با بهترین امکانات رفاهی و تفریحی است . مرکز خرید ویلاژ توریست مشهد دارای ۲۶۰ واحد تجاری ، بزرگترین هایپر مارکت شرق کشور ، شهربازی ، بولینگ و بیلیارد ، رستوران فست فود و کافی شاپ در بام ، اولین نمایشگاه دائمی صوت وتصویر و ... بیشتر بخوانید »

بازار بین المللی شهید کاوه مشهد

http://mashhadtour.info/

بازار بین المللی شهید کاوه مشهد یکی از بهترین مراکز خرید مشهد ، بازار بین المللی شهید کاوه مشهد  است که در سال 1375 در زمینی به مساحت 1300 متر مربع احداث گردید و شامل 460 واحد تجاری ، 15 دفتر بازرگانی و شش شعبه بانک است . کالاهای ارائه شده در این مرکز شامل انواع پوشاک ، کیف و ... بیشتر بخوانید »

بازار سرشور مشهد

بازار سرشور مشهد

بازار سرشور مشهد   تاریخچه بازار سرشور مشهد برای افراد زیادی مورد توجه است . نزدیک به یک قرن پیش و در عصر قاجار، می‌توانستیم مشهد را از پایین‌خیابان (حرم مطهر تا پنجراه)  تا بالاخیابان (حرم مطهر تا میدان شهدا) و از نوغان (حرم مطهر تا طبرسی) تا عیدگاه (حرم مطهر تا فلکه آب) بیابیم . بازار قدیم مشهد، دور ... بیشتر بخوانید »

مجتمع تجاری توس ونک مشهد

http://mashhadtour.info/

مجتمع تجاری توس ونک مشهد    مجتمع تجاری اقـامتی توس ونک مشهد در زمـینی به مساحت 2200 مترمربع با سطح اشغال تقریبی 75% و به زیر بنای حدوداً 16/000 مـترمربع بنا شده است. مـجتمع تـوس دارای 10 طـبقه اسـت که کاربری‌های آن پارکینگ، تجاری و اقامتی است. از جمله مزیتهای این مکان در مجاورت حرم مطهر امام هشتم(ع)  و دسترسی ... بیشتر بخوانید »

بازار بزرگ ملل مشهد

http://mashhadtour.info/

 بازار بزرگ ملل مشهد    مرکز تجاری بازار بزرگ ملل مشهد در یکی از مسیرهای اصلی شهر در تقاطع بزرگراه شهید بابا نظر و بولوار شهید آوینی(گلشهر) واقع شده است . این بازار همجوار با بزرگراه کمربندی شهر است که در مسیر عبوری شمال کشور به جنوب واقع شده است . نزدیکی به فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد ... بیشتر بخوانید »

برج آلتون مشهد از بلند ترین ساختمان های مشهد و عکس

برج آلتون مشهد

برج آلتون مشهد Mashhad Alton Tower             برج آلتون مشهد  با مالکیت و مدیریت یخش خصوصی در زمینی به مساحت ۱۷۲۴ متر مربع و با زیربنای ۳۱۰۰۰ متر مربع در ۲۰ طبقه و طی مدت ۳۶ ماه احداث و در تیر ماه ۱۳۸۸ افتتاح گردید. برج تجاری آلتون مشهد چند منظوره مدرن کاربری های تجاری اداری ... بیشتر بخوانید »