توجه به آخرین ها
خانه » مراکز خرید مشهد » مرکز خرید الماس شرق مشهد

مرکز خرید الماس شرق مشهد

مرکز خرید الماس شرق مشهد

Almas Shargh Shopping Center In Mashhad

مرکز خرید الماس شرق مشهد واقع در انتهای بلوار خیام شمالی میباشد که در سفر با تور مشهد می‌توانید با رفتن به این مجتمع روزی شاد داشته باشید. اكثر واحدهای اين مجتمع به نمایندگی ها و كسبه شاغل در امر فروش و توزيع فروشگاه لوازم خانگی مشهد، چينی و بلور، فروشگاه لوازم صوتی و تصویری، اسباب بازی و سیسمونی نوزاد، خدمات کامپیوتر، اینترنت، شبکه و موبایل، دوربین، تلفن همراه واگذار شده است.
مرکز خرید الماس شرق در مشهد

مرکز خرید الماس شرق مشهد

shopping_center_clipart1در این مجتمع با یه تیر دو نشون میزنید، هم خرید و گردش با نمای آبنمای زیبا و بلند مجتمع و هم بازی. «الماس شرق» تلفیقی از ساختار معماری سنتی و مدرن و هندسه منحصر به فرد است که گنبد بزرگ و بسیار قشنگ آن، شبیه به الماس تراشیده شده‌ است. این مجموعه ۱۲۰۰ مغازه دیدنی دارد به اضافه شهربازی، سینما پنج بعدی، رستوران، آکواریوم و سرزمین عجایب. درضمن اینجا جزء مراکز لوازم خانگی و تفریحی خوب به حساب می آید.

آدرس مرکز خرید الماس شرق مشهد

مرکز خرید الماس شرق مشهد

shopping_center_clipart1مجتمع تجاری الماس شرق مشهد که در زمينی به مساحت حدود 25 هزارمترمربع و بازیربنائی به مساحت حدود 104 هزار مترمربع در سال 1380 شروع و در سال 1384 تكميل و مورد بهره برداری قرار گرفته است، از مراکز خرید مشهد است. ساختمان مجتمع به دو قسمت تجاری و پاركینگ قابل تفكيک است. ساختمان تجاری مجتمع در شش طبقه و دارای 67000 مترمربع زيربنا و حدود 1100 واحد تجاری است.  ساختمان پاركينگ طبقاتی مجتمع در چهار طبقه با زيربنای حدود 27000 مترمربع و دارای ظرفيت پارک حدوداٌ 1300 دستگاه اتومبيل میباشد.

مرکز خرید الماس شرق مشهد

مرکز خرید الماس شرق مشهد

shopping_center_clipart1همچنین شامل سرزمین عجایب برای تفریح کودکان میباشد. سرزمین عجایب را میتوان به عنوان بزرگترین شهربازی سرپوشیده مشهد به حساب آورد که این توانایی را دارد با بازی‌های متنوع و گوناگون چند ساعت بچه‌ها را سرگرم کند. بجز سرزمین عجایب، در اين مرکز سینما پنج بعدی و یک آکواریوم به نام شهر دریایی شرق وجود دارد که دارای مجموعه‌ای از ماهیان جمع آوری شده از تمام دریاهای‌های شور جهان است. تنوع گونه‌های ماهی موجود در این آکواریوم بسیار قابل توجه است و در میان آنها از کوسه ماهی تا خرچنگ نعل آبی و مجموعه ماهیان کارتون نمو پیدا می‌شود. این مرکز به دلیل داشتن امکانات عالی یکی از بهترین مراکز خرید مشهد است.

ساعت كاري مجتمع تجاري الماس شرق

مجتمع تجاري الماس شرق همه روزه از ساعت 9 الي 24 پذيراي شما بازديدكنندگان محترم مي باشد.

مرکز خرید الماس شرق مشهد

مرکز خرید الماس شرق مشهد

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*