توجه به آخرین ها
خانه » مراکز خرید مشهد » مجتمع تجاری توس ونک مشهد

مجتمع تجاری توس ونک مشهد

مجتمع تجاری توس ونک مشهد

 

مشهد مقدس بواسطه حرم مطهر رضوی به پایتخت معنوی ایران شهرت یافته و میزبان شمار زیادی از گردشگران است . در سالهای اخیر بنا به افزایش گردشگران شهر نیازمند توسعه و آبادانی بیش از پیش شد و مسئولین استان رسیدگی به این امور را در راس کار قرار دادند . امروزه تنها علت حضور گردشگران در این شهر ، جنبه زیارتی آن نیست : تفریحات مشهد ، دیدنی های مشهد و … به شهر رونق بیشتری داده است . پارکهای آبی مشهد و ییلاقات آن  اوقات گردشگران را به بهترین شیوه پر می کند . از آنجا قسمتی از هر سفری به خرید اختصاص دارد . ایجاد مراکز خرید مدرن و شیک نیز یکی از نیازهای کلانشهری چون مشهد بشمار می آید . اگر تور مشهد را انتخاب نموده اید ، توسعه مراکز خرید مشهد را براحتی مشاهده خواهید نمود . یکی از این مراکز خرید ، مجتمع تجاری توس ونک مشهد است .
http://mashhadtour.info/

مجتمع تجاری توس ونک مشهد

book exhibition clipart-qpr (1)

 مجتمع تجاری اقـامتی توس ونک مشهد در زمـینی به مساحت 2200 مترمربع با سطح اشغال تقریبی 75% و به زیر بنای حدوداً 16/000 مـترمربع بنا شده است. مـجتمع تـوس دارای 10 طـبقه اسـت که کاربری‌های آن پارکینگ، تجاری و اقامتی است. از جمله مزیتهای این مکان در مجاورت حرم مطهر امام هشتم(ع)  و دسترسی آسان به خیابان‌های اصلی مشهد مقد س و  چشم انداز بسیار زیبا و مستقیم به بارگاه ملکوتی ثامن الائمه است . این مجتمع بزودی به یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری مشهد تبدیل خواهد شد .

http://mashhadtour.info/

مجتمع تجاری توس ونک مشهد

sale-turkeythmb

 مجتمع تجاری توس ونک مشهد از بـزرگترین مـراکز خرید نزدیک به حرم مطـهر است که با قرارگیری در فاصله ۵۰ متری از حرم، ممتازترین پروژه در نوع خود به شمار آمده و فرصتی طلایی و پر برکت را برای اشتغال و سرمایه‌گذاری فراهم آورده است . مسلماً مؤثرترین ویژگی موفقیت در کسب و کار عمومی، کثـرت تـردد اسـت و هـر مـکـانی از ایـن مـوهـبـت بهـره‌مـنـدی بیشتری داشته باشـد، سـهم افـزون ‌تری در جـذب درآمـد بازار خواهد داشت.

http://mashhadtour.info/

مجتمع تجاری توس ونک مشهد

   آدرس مجتمع تجاری توس ونک مشهد : خروجی خیابان شیرازی

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*