توجه به آخرین ها
خانه » تفریحات مشهد » بزرگترین مجموعه آبی سرپوشیده جهان در مشهد

بزرگترین مجموعه آبی سرپوشیده جهان در مشهد

سرزمین موجهای خروشان مشهد

یکی از مهم ترین تفریحات مشهد ، پارکهای آبی مشهد است . مشهد دارای پارکهای آبی متنوعی ست که هر کدام در نوع خود منحصر بفردند . سرزمین موجهای خروشان مشهد یکی از این پارک هاست که تمام اعضا خانواده میتوانند بطور همزمان در آن مشغول تفریح باشند از ویژگی دیگر این پارک آبی میتوان به موقعیت مکانی عالی نسبت به منطقه نمونه گردشگری شاندیز از دیگر جاهای تفریحی مشهد ، نزدیک بودن به پیست های کارتینگ ، سوارکاری ، پینت بال و… غیره اشاره کرد.
http://mashhadtour.info/

سرزمین موجهای خروشان مشهد

http://mashhadtour.info/

سرزمین موجهای خروشان مشهد

 سرزمین موج های خروشان بزرگ ترین مجموعه آبی سرپوشیده در جهان و شاید یکی از دیدنی های مشهد بشمار بیاید که در مساحتی بالغ بر 30,000 متر مربع در یکی از بهترین و استراتژیک ترین مراکز تفریحی و گردشگری ایران واقع در مشهد – کیلومتر 2 جاده شاندیز قرار گرفته است.این مجموعه تنها پارک آبی همزمان در ایران بوده که توانایی پذیرایی همزمان از بانوان و آقایان گرامی را داراست.در حال حاضر بیش از 60 سرسره مدرن و هیجان انگیز با به روزترین نقشه ها و طرح های جهانی در مجموعه نصب می باشد. 11,000 کمد تک آماده تجربه لذت روزی فراموش نشدنی را برای آقایان و 7,000 کمد تک مجزا آماده پذیرایی از بانوان گرامی بصورت همزمان می باشد.مطابق برنامه پیش بینی شده هر ماه یک سرسره جدید با نظر مخاطبان ارجمند به مجموعه اضافه خواهد گردید.

http://mashhadtour.info/

سرزمین موجهای خروشان مشهد

تور مشهد بهترین فرصت برای استفاده از سرزمین موجهای خروشان مشهد است . سرزمین موج های خروشان دارای 4 مجموعه ی سونای خشک و سونای بخار ، استخر ، حمام ترکی و جکوزی در هر کدام از پارک های آبی آقایان و بانوان می باشد. موج های خروشان مفتخر است اعلام نماید سونای این مجموعه عنوان بزرگ ترین سونای جهان را بخود اختصاص داده است.ارتفاع سقف هر کدام از پارک های آبی آقایان و بانوان 40 متر بوده و هر کدام از پارک ها دارای 4 سرسره سقوط آزاد می باشند که شما می توانید برای اولین بار در ایران تجربه ی هیجان و سقوطی متفاوت از ارتفاعی منحصربفرد را داشته باشید.

http://mashhadtour.info/

سرزمین موجهای خروشان مشهد

http://mashhadtour.info/

سرزمین موجهای خروشان مشهد

در حال حاضر مجموعه 85% پیشرفت فیزیکی داشته و تا پایان سال 1393 پذیرای شما میهمانان گرامی خواهد بود.

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*