توجه به آخرین ها
خانه » تفریحات مشهد » روستای خوشدره مشهد

روستای خوشدره مشهد

روستای خوشدره مشهد

روستای خوشدره یکی از روستاهای شهرستان مه ولات-شهر شادمهر است که در فاصله 30 کیلومتری جنوب غربی شهرستان تربت حیدریه و در مسیر جاده تربت حیدریه به کاشمر قرار گرفته است. این روستا در دهستان ازغند قرار دارد و یکی از جاذبه های گردشگری مشهد به شمار می رود. اگر با تور مشهد سفر کردید، دیدن این روستا را از دست ندهید.
سایت روستای خوشدره

روستای خوشدره مشهد

روستای خوشدره جزء استان خراسان رضوی در فاصله ۱۸۰ کیلومتری جنوبی از شهر مشهد مقدس می باشد که این روستا در شهرستان مه ولات و در بخش شادمهر قرار گرفته است .  خوشدره در ارتفاع ۱۲۸۰ متری از سطح دریا واقع شده است از نظر موقعیت جغرافیایی در عرض 35 درجه و 14 دقیقه شمالی وطول جغرافیایی58 درجه 57 دقیقه شرقی واقع شده است و از جمله ییلاقات مشهد به شمار می رود.

روستا خوشدره دارای جمعیتی بالغ بر 500 نفر که حدود 200 خانوار را تشکیل میدهند.همانند اکثر روستاها شغل مردم روستا کشاورزی و دامداری است. با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و تغییرات عمده در روستا مردم از نعمت آب،برق،تلفن و سایر امکانات رفاهی مانند مخابرات و پست بانک بهره مند شدند. آبشار روستای خوشدره یکی از مکانهایی دیدنی روستا و تفریحات مشهد است که مکانی برای تفریح مردم روستا میباشد آب این آبشار از قنات روستا سرچشمه میگیرد.

سایت رسمی روستای خوشدره

روستای خوشدره مشهد

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*