توجه به آخرین ها
خانه » مشهد » روستای بلاش آباد سبزوار

روستای بلاش آباد سبزوار

از روستاهای سبزوار که منطقه ای ییلاقی به شمار می رود ، می توان بلاش آباد را نام برد . این روستا مرکز دهستان کراب است که در 15 کیلومتری سبزوار واقع شده است . این روستا منطقه ای کوهستانی با پوشش گیاهی است . روستاهای اطراف آن برزو در شرق ، کسکن در جنوب و روستاهای کراب وشاره و دلبر در غرب آن هستند .  این روستا از دیدنی های اطراف مشهد است .
روستای بلاش آباد سبزوار

روستای بلاش آباد سبزوار

روستای بلاش آباد از جمله مناطقی است که مردم سبزوار برای تعطیلات و در فصولی که گرم است به آنجا می روند . این روستا هم برای کسانی که به کوهنوردی علاقه دارند، مناسب است و هم برای طبیعت دوستان و گردشگران تور مشهد .

از دیدنی ترین مناطق سبزوار ، سالن بهشت است که در شمال روستای بلاش آباد در 500 متری روستا قرار دارد . سالن بهشت سبزوار دره ای ییلاقی و پر از درخت است که در 25 کیلومتری سبزوار در انتهای جاده ای کوهستانی ، در دامنه جنوبی کوه کمردنگ واقع شده است . این دره به دلیل طول زیاد و پوشش گیاهی زیاد سالن بهشت نام گرفته است .

روستای بلاش آباد سبزوار

روستای بلاش آباد سبزوار

روستای بلاش آباد 258 نفر جمعیت دارد . درآمد عمده مردم از کشاورزی است . به ، انگور ، بادام و گردو همچنین جو و گندم در حد نیاز دام ها ، از محصولات این روستا هستند . از دیگر میوه های این روستا می توان به گیلاس، گوجه سبز، زردالو و گلابی اشاره کرد . علاوه بر کشاورزی ، مردم این روستا در حد وسع و توانایی خویش دام نیز پرورش می دهند .

روستای بلاش آباد سبزوار

روستای بلاش آباد سبزوار

 

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*