توجه به آخرین ها
خانه » مشهد » رستوران ارم شاندیز مشهد

رستوران ارم شاندیز مشهد

رستوران ارم شاندیز مشهد

بعد از زیارت امام هشتم، غذا خوردن تو معروف ترین رستوران های مشهد حسابی حال و هوای ادم رو عوض میکنه. اگه تا الان این شیشلیک رو نخوردین همین الان با تور مشهد راه بیفتین به سمت مشهد. چون تا الان نصف عمرتون بر فناست. نذارین نصفه دیگه هم بر فنا بشه. از نظر خود مشهدی‌ها، بهترین شیشلیک‌ در شاندیز برای رستوران ارم شاندیزه.
رستوران ارم شاندیز در مشهد

رستوران ارم شاندیز مشهد

restaurantرستوران ارم شاندیز یکی از قدیمی‌ترین و بهترین رستورانهای مشهد و شاندیزه و با همان حال و هوای قدیمی. اینجا خبری از دکوراسیون شیک و لوکس نیست، اما غذاهاش از خیلی از رستوران‌های لوکس این محدوده بهتره. رستوران ارم در زمینی به مساحت 12000 متر  درسال 1358 با مدیریت حسن ایزدی افتتاح شد . این رستوران شامل سه بخش رستوران سنتی ، فضای باز و سالن VIP هست.

رستوران ارم شاندیز مشهد

رستوران ارم شاندیز مشهد

restaurant2-turkeythmbمنوی غذایی این رستوران که از رستوران های خوب مشهده، شامل انواع غذاهای ایرانی کبابیه. رستوران ارم شاندیز دارای ظرفیت 2000نفره و از ساعت 12 تا 16 و 20 تا 24 پذیرای مهمانان محترمه. سطح قیمت منوی غذایی این رستوران بالاس. سرویس بیرون بر نداره و مناسبه خانواده ، زوج ،مهمانان خارجی و مهمانان ویژه اس. از جمله امکانات این رستوران می تونیم به پارکینگ و کیفیت غذای عالی اشاره کنیم . لازم بذکره کارخونه ای برای تولید محصولات لبنی به مساحت ۱۰۰۰ متر در انتهای رستوران ارم وجود داره که تمامی محصولات این کارخونه فقط برای مصرف داخل رستورانه.

رستوران ارم شاندیز مشهد

رستوران ارم شاندیز مشهد

  • آدرس رستوران ارم شاندیز مشهد: مشهد ،شاندیز،نرسیده به میدان دوم
  • شماره تماس: 05134284000
  • ساعات کاری: 12 الی 16 -20 الی 24
  • ظرفیت: 2000
رستوران ارم شاندیز مشهد

رستوران ارم شاندیز مشهد

 

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*