توجه به آخرین ها
خانه » جاذبه های گردشگری مشهد » سفری به جنگ جیغ مشهد ، ترسناک ترین جنگل ایران

سفری به جنگ جیغ مشهد ، ترسناک ترین جنگل ایران

یکی از جذابیت های گردشگری مناطق ترسناک است . این مناطق برای آن دسته افرادی که میخواهند سفری ترسناک و دلهره آور را تجربه کنند ، بسیار هیجان انگیز است . یکی از این مناطق ، جنگل جیغ مشهد ، ترسناک ترین جنگل های ایران است . به گفته ساکنان حوالی جنگل ، شب ها صدایی شبیه به جیغ و یا صوت از آن شنیده می شود که بسیار وحشتناک است . اگر در سفر با تور مشهد ، می خواهید هیجان را تجربه کنید ، با ما همراه باشید .
جنگ جیغ مشهد

جنگ جیغ مشهد

در نزدیکی مشهد ، ابتدای روستای سربرج از توابع طرقبه ، جنگلی وجود دارد که با تاریک شدن هوا ، صداهای جیغ مانندی از میان درختان آن به گوش می رسد . این صداها به زوزه ی باد و یا صدای جیرجیرک شباهتی ندارد . مخصوصا اینکه هنگام شنیدن صدا ، درختان تکان نمی خورند که فکر کنیم صدای باد است . البته به گفته برخی ساکنان منطقه ، این صداها مربوط به ملخ هایی است که به این منطقه هجوم آورده اند و شب ها به درختان پناه می برند .

جنگ جیغ مشهد

جنگ جیغ مشهد

این صداها از سال 1390 به گوش می رسد و قبلا وجود نداشته است . منطقه طرقبه یکی از جاذبه های گردشگری مشهد به شما می رود ولی چندسالی است که گردشگران در اطراف جنگل به چشم نمیخورند و فراری شده اند . این منطقه در دره رودخانه قرار دارد که یکی از سرچشمه های سد طرق است که در این فصل آب آن خشک میشده است ولی از سالی که صداها به گوش رسید ، آب آن هم دیگر خشک نشد و این باعث ترس و کنجکاوی مردم شده است .

این متن برگرفته از صحبت های برخی افراد و وب سایت های دیگر است و منبع معتبری نمی باشد . اگر تجربه ای در این زمینه دارید و یا آن را کذب می دانید ، با ما در میان بگذارید . 

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*