توجه به آخرین ها
خانه » تفریحات مشهد » تجربه سقوط آزاد در مشهد

تجربه سقوط آزاد در مشهد

تجربه سقوط آزاد در مشهد

تور مشهد یک تور سیاحتی و زیارتی ست و گردشگری مشهد خدمات متنوع و رو به بهبودی در هر دو زمینه در جهت جلب رضایت گردشگران ارائه می دهد ، البته باید گفت که در حال حاضر صنعت گردشگری از مواردی می باشد که سرمایه گذاری در آن بسیار مقرون به صرفه می باشد و ایجاد مراکز تفریحی و سرگرم کننده می تواند نقش بسزایی را در زمینه پیشرفت آن ایفا کند . شبیه ساز سقوط آزاد هم یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات مشهد و همچنین از جدیدترین گزینه های جذب گردشگر در سطح جهان می باشد . بزودی تجربه سقوط آزاد در مشهد نیز میسر خواهد بود .

abseiling-tower1-turkeythmb
پروژه شبیه ساز سقوط آزاد از جاذبه های گردشگری مشهد است با سرعت در حال احداث است و تا انتهای سال به بهره برداری می‌رسد . این مکان بزودی یکی از جاهای تفریحی مشهد خواهد بود . این شبیه ساز متشکل از یک تونل عمودی است که از طریق هفت فن غول پیکر سرعت باد را به 250 کیلومتر در ساعت می رساند و فرد با فشار هوا در فضای تونل معلق می شود و احساس سقوط آزاد از هواپیما برای کسی که بر فراز آن شناور است را بوجود می آورد . این شبیه ساز دارای محوطه پرواز به شکل چند ضلعی و قطر محاطی 3.6 متر و در ارتفاع 12 متری از سطح زمین می باشد که تا 4 نفر می توانند در آن به صورت همزمان شناور شوند. در منطقه خاورمیانه فقط یک نمونه از آن در ابوظبی امارات متحده عربی وجود دارد که از آن هم استفاده آموزشی و هم تفریحی می شود . افراد با لباس کامل چتربازی آموزش اولیه را دریافت و با مربی وارد تونل باد می شوند و بدون آنکه کوچکترین خطری فرد را تهدید نماید ، می توانند تجربه سقوط آزاد در مشهد را  با هزینه ای بسیار مناسب داشته باشند .

http://mashhadtour.info/

تجربه سقوط آزاد در مشهد

abseiling-tower-turkeythmb

هدف از سقوط آزاد موارد زیر می باشد:

1- تفریح : به منظور تفریح و تجربه لذت سقوط آزاد و احساس پرواز در آسمان می توان از این تونل باد استفاده نمود.

2- آموزش سقوط آزاد : برای علاقمندان به چتربازی این آموزش سبب کاهش هزینه ها به میزان 95 درصد شده و سبب افزایش ایمنی آموزش می شود.

در استفاده از این تونل باد، تفکیک جنسیتی لحاظ نمی شود و کلیه افراد 10 تا 50 سال امکان استفاده از این تفریح سالم را دارند.

عملیات ساخت این پروژه در منطقه تجاری گردشگری سپاد و در مساحتی بالغ بر 2000 مترمربع آغاز گردیده و شامل قسمت های ذیل می باشد:

1- محوطه تونل باد و اطراف آن ( در حدود 500 متر مربع)

2- بخش اداری، آموزشی و سرویس های بهداشتی (حدود 400 مترمربع)

3- بخش های خدماتی نظیر کافی شاپ و فست فود و غیره (حدود 700 مترمربع)

4- فضای سبز و معابر (حدود 700 مترمربع)

ارتفاع این تونل که از ابتدای امسال عملیات اجرایی آن شروع شده به حدود 40 متر می رسد و با مطالعات دقیق و عمیقی که انجام شده بود ظرف مدت هفت ماه به مراحل پایانی خود نزدیک شده است . با راه اندازی این شبیه ساز سقوط آزاد که با هدف ترکیبی فراهم شدن امکان تفریحات پرهیجان و نیز آموزش چتربازها راه اندازی می شود عملا مبلغ قابل توجهی در سال هم صرفه جویی ارزی خواهیم داشت. قابل توجه گردشگران عزیز ، از این مکان دسترسی به برخی مراکز خرید مشهد نیز آسان است .  
تجربه سقوط آزاد در مشهد

تجربه سقوط آزاد در مشهد

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*