توجه به آخرین ها
خانه » دیدنی های مشهد » بوستان مینیاتوری مشهد

بوستان مینیاتوری مشهد

بوستان مینیاتوری مشهد ایرانی کوچک است که در مساحتی در حدود 8 هکتار در بلوار الهیه مشهد ساخته شده است . اینجا اولین پارک مینیاتوری در شرق کشور است که بودجه ای در حدود 28 میلیارد تومان را به خود اختصاص داده است . در این پارک می توانید آثار باستانی جای جای کشورمان را در مقیاس های کوچک بینید . در سفر با تور مشهد حتما از این پارک بازدید کنید .
بوستان مینیاتوری مشهد

بوستان مینیاتوری مشهد

پارک مینیاتوری مشهد یکی از دیدنی های مشهد است که بسیار مورد توجه خانواده ها و علاقه مندان به آثار باستانی قرار گرفته است . 58 اثر دیدنی شهرهای ایران به همراه نمادهای مذهبی و فرهنگی در این پارک مینیاتور شده اند و در معرض دید همگان قرار گرفته اند .

بوستان مینیاتوری در مشهد در 16 خرداد 1395 افتتاح شد که در آن زمان 9 المان ایرانی به بهره برداری رسید . در اینجا می تواند آرامگاه فردوسی ، آرامگاه عطار نیشابوری ، راه آهن مشهد ، تخت جمشید ، پل خواجو ، سد کارون ، باغ شاهزاده ماهان ، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد و روستای کندوان را ببینید . به مرور زمان نیز دیدنی های دیگری در معرض دید قرار خواهند گرفت .

بوستان مینیاتوری مشهد

بوستان مینیاتوری مشهد

در این بوستان امکانات رفاهی برای شهروندان و گردشگران در نظر گرفته شده است . از جمله امکانات می توان تراس تماشا ، زمین بازی کودکان با طراحی بازی‌های بومی و محلی ، مسیر تردد قطار ، فضای سبز را نام برد . در  بازدید از این مکان کودکان بسیار هیجان زده خواهند شد . پس اگر با فرزندانتان سفر می کنید ، حتما از آن بازید کنید .

آدرس بوستان مینیاتوری مشهد

بلوار الهیه – بولوار سجادیه – نبش سجادیه ۲۶

بوستان مینیاتوری مشهد

بوستان مینیاتوری مشهد

بوستان مینیاتوری مشهد

بوستان مینیاتوری مشهد

 

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*