توجه به آخرین ها
خانه » مراکز خرید مشهد » بازار فرش مشهد،از بهترین بازارهای سرپوشیده مشهد+عکس و نقشه

بازار فرش مشهد،از بهترین بازارهای سرپوشیده مشهد+عکس و نقشه

بازار فرش مشهد

Carpet Shopping Center In Mashhad

ازمعروف ترین بازارهای قدیمی مشهد بازار فرش فروش هااست که در میدان بیت المقدس مشهد واقع شده و مورد توجه و بازدید گردشگران مسافران و زائران تور مشهد است. در این این مکان حجره های فرش فروشی و گاری های حمل فرش یادآور دستهای هنرمند قالی بافان خراسانی و اندیشه و هنر ایرانی است. این مجموعه اززیبا ترین مراکز خرید مشهد است.
بازار فرش مشهد

بازار فرش مشهد

indeبازار فرش فروش ها که  در قدیم  از بازارهای  بزرگ مشهد به شمار می‌آمد،  دارای بنایی  سنتی و گنبدی شکل است ،که باخشت ساخته شده است . این بازار سر پوشیده ،همچنان یکی از بازارهای سنتی مشهد است که فروشندگان قالی و قالی‌باف‌ها درحجره‌های آن مستقرهستند، و امروزه بیشتر حجره‌های این مکان به فروشنگان و پرداخت‌کنندگان انواع قالی اختصاص دارد.

بازار فرش مشهد

بازار فرش مشهد

indexبازار فرش فروشان مشهد از دیدنی ترین راسته بازارهای مشهد است که مسافران می توانند بهترین سوغات مشهد را در آن خریداری کنند.این بازار از بهترین مراکز خرید مشهد است ، که در هر گوشه ازآن فروشندگان و خریدارانی را می بینی که با صدای بلند بر سر قیمت فرش باهم چانه می زنند و در جای جای بازار هم می توانی گاری های حمل فرش را بنگری که تخته های فرش را حمل می کنند و از این سو به آن سوی بازار سرک می کشند که نشان دهنده پویایی این بازار است.

بازار فرش مشهد

بازار فرش مشهد

 

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*