توجه به آخرین ها
خانه » تفریحات مشهد » افتتاح پاتیناژ در مشهد

افتتاح پاتیناژ در مشهد

 افتتاح پاتیناژ در مشهد

 

یکی از مهم ترین مسائل قابل توجه کسانی که تور مشهد را انتخاب می کنند ، تفریحات مشهد است . کلانشهر مشهد در این زمینه پیشرفت قابل توجهی دارد و از امکانات روز دنیا در این زمینه استفاده می کند . یکی از این تفریحات پاتیناژ است .  همانطور که می دانید شهر رویایی پدیده شاندیز این روزها یکی از دیدنی های مشهد است و افتتاح پاتیناژ در شهر پدیده مشهد بزودی به یکی از جاذبه های گردشگری مشهد تبدیل خواهد شد .
http://mashhadtour.info/

افتتاح پاتیناژ در مشهد

پاتیناژ حرکت بر روی یخ با استفاده از کفش‌های اسکیت یخ است و یک سرگرمی و یا به ورزش محسوب می شود . همچنین ممکن است بر روی یخ‌های طبیعی (همانند دریاچه‌های یخ‌زده) و با یخ‌های مصنوعی و ساختگی انجام پذیرد، همینطور در سالن‌های سرپوشیده ویژه و یا فضای باز و خارج از سالن قابل انجام است.

http://mashhadtour.info/

افتتاح پاتیناژ در مشهد

اولین و تنها پیست اسکی سرپوشیده در ایران جمعه 19 دی 1393 همزمان با ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) در شهر رویایا پدیده شاندیز افتتاح میشود . محیطی ایده آل برای سرگرمی و ورزش تمامی علاقه مندان به این رشته ورزشی پرهیجان در تمام فصول سال می باشد . پیست اسکی شهر رویایی پدیده برای اولین بار امکان برگزاری  مسابقات هاکی روی یخ را در هر زمان از سال در محیطی با چشم اندازی زیبا فراهم می آورد.

http://mashhadtour.info/

افتتاح پاتیناژ در مشهد

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*