توجه به آخرین ها
خانه » مشهد » اسکان زائرین در مشهد و عکس

اسکان زائرین در مشهد و عکس

اسکان زائرین در مشهد

 

تابستان با موج عظیمی از سفرها همراه است . شمار زیادی از مردم عزیزمان تور مشهد را به عنوان مقصد سفر خود برمیگزینند . اما آمار ثبت اسکان رکورد جدیدی از اسکان زائرین امام رضا (ع) را ارائه داده است . شهرداری مشهد ، تلاش زیادی در تدارک امکانات برای اسکان زائرین در مشهد دارد و در این زمینه نسبتا موفق است .
حرم مطهر امام رضا (ع) در اعیاد مذهبی

حرم مطهر امام رضا (ع) در اعیاد مذهبی

canvas-qpr
به دنبال تعطیلات عید سعید فطر و شروع موج دوم سفرهای تابستانی، بیش از 69 هزار نفر شب اقامت در کمپ‌های شهرداری مشهد طی 4 روز به ثبت رسید.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مدیر امور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد با بیان این مطلب اظهار کرد: امسال رکورد ثبت آمار ورود و اقامت زائران و مسافران به مشهد شکسته شد و تعداد 69 هزار و 786نفر شب اقامت در کمپ‌های شهرداری مشهد به ثبت رسید.

پارک جنگلی وکیل‌آباد مشهد

پارک جنگلی وکیل‌آباد مشهد

canvas-qpr احسان ثانوی با اشاره به اینکه پیش از این بیشترین آمار ثبت شده اسکان زائران مربوط به شب شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در پنجم فرودین ماه سال 92 بود، افزود: در شب شهادت 23 هزار و 300 نفر شب اقامت در مراکز اسکان شهرداری به ثبت رسید.وی ادامه داد: زائران و مسافران تابستانی طی 4 روز تعطیلات، علاوه بر کمپ غدیر در مرکز اسکان زائران کمپ وحدت و بوستان پردیس و بهشت اسکان یافتند و مراحل خدمات‌رسانی به آنان انجام شد.

بوستان و کمپ بابا قدرت مشهد

بوستان و کمپ بابا قدرت مشهد

canvas-qpr مدیر امور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد با اشاره به اینکه در این ایام پایگاه‌های راهنمای زائر به تعداد 49 هزار و 724 نفر از زائران و مسافران خدمات‌رسانی کردند، گفت: همچنین تعداد 24 هزار و 126محصول فرهنگی و گردشگری شامل کتاب، لوح فشرده، نقشه مشهد، معرفی مکان‌های گردشگری مشهد و … در بین زائران و مسافران توزیع شد.

بوستان پردیس قائم (عج) مشهد

بوستان پردیس قائم (عج) مشهد

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*