توجه به آخرین ها
خانه » جاذبه های گردشگری مشهد » آبشار کیمشاه نیشابور

آبشار کیمشاه نیشابور

آبشار کیمشاه یکی از مناطق بکر و سرسبز استان خراسان رضوی است . این آبشار در ارتفاعات طاغان واقع در کوه های بینالود و در نزدیکی روستای طاغان قرار دارد . طاغان از توابع دهستان مازول بخش مرکزی شهرستان نیشابور است. این روستا از روستاهای ییلاقی نیشابور به شمار می رود و از بهشت‌های زمینی سرزمین نیشابور است . این روستا در 37 کیلومتری نیشابور قرار دارد .
آبشار کیمشاه نیشابور

آبشار کیمشاه نیشابور

آبشار کیمشاه یکی از زیباترین آبشارهای خراسان رضوی محسوب می شود . ارتفاعی در حدود 50 متر دارد که از دیواره ای سنگی به پایین می ریزد . ارتفاع آبشار از سطح دریا هم در حدود 1960 متر است . زیبایی آبشار و همچنین مسیر بسیار زیبای آن باعث جذب گردشگران تور مشهد شده است . آنهایی که به جاذبه های گردشگری مشهد و طبیعت بکر خراسان علاقه دارند .

چطور به آبشار کیمشاه برویم؟

دسترسی به آبشار کیمشاه مستلزم پیاده روی 6 کیلومتری است . ابتدا باید از نیشابور به سمت فیروزه حرکت کنید . پس از گذر از شهر فیروزه، ناحیه صنعتی کمال‌الملک، شاخه شرقی دوراهی بار-قوچان، قالیباف، خانلق و چهارباغ به طاغان می‌رسد . تمامی مسیر، جاده آسفالته است . پس از آن پیاده روی آغاز می شود . البته  به دلیل طبیعت زیبا و بکر ، پیاده روی لذت بخشی را تجربه خواهید کرد .

آبشار کیمشاه نیشابور

آبشار کیمشاه نیشابور

آبشار کیمشاه نیشابور

آبشار کیمشاه نیشابور

 

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*