توجه به آخرین ها
خانه » جاذبه های گردشگری مشهد » آبشار هو نیشابور

آبشار هو نیشابور

آبشار هو نیشابور

اگر اواخر اسفند و یا بهار با تور مشهد سفر کنید و مایل باشید جاذبه های طبیعی مشهد را ببینید، پیشنهاد ما به شما دیدن آبشار هو است. این آبشار در 18 کیلومتری شمال غربی نیشابور و در دامنه کوه بینالود واقع است و ساده ترین راه برای رسیدن به این آبشار رفتن به روستای باغشن گچ میباشد. روستای باغشن در 9 کیلومتری نیشابور مابین نیروگاه سیکل ترکیبی و کارخانه فولاد نیشابور قرار دارد و دارای جاده ای آسفالته میباشد.
آبشار هو نیشابور

آبشار هو نیشابور

آبشار هو که از جاذبه های گردشگری مشهد است، از میان شکاف کوه از ارتفاع 25 متری به پایین میریزد و مناظر زیبایی ایجاد کرده است. کوهنوردان برای بازدید از آبشار هو میتوانند با طی مسافتی در حدود 3 کیلومتر کوهپیمایی در جهت شمال غربی به این آبشار زیبا برسند و کوهنوردانی که قصد صعود به قله بینالود را دارند می توان مسیر شمال شرقی این دوراهی که یکی از مسیرهای اصلی برای صعود به قله بینالود است را پیمایش کرده و راه را به سمت قله ادامه دهند.

برای دسترسی به این آبشار از روستا به سمت شمال وارد دره باغشن گج شوید و پس از رسیدن به محل اتصال دو رودخانه دره سمت چپ (شمالی) را ادامه دهید تا به آبشار هو برسید. این آبشار در ارتفاع 1790 متری از سطح دریا واقع است. بهترین زمان برای بازدید از آبشار هو نیشابور اواخر اسفند و بهار است و این منطقه در این فصل بسیار سرسبز بوده و می توان آن را یکی از مناطق زیبا و جذاب برای کوهنوردی به شمار آورد.

آبشار هو نیشابور

آبشار هو نیشابور

 

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*