توجه به آخرین ها
خانه » تفریحات مشهد » آبشار قره سو مشهد و عکس

آبشار قره سو مشهد و عکس

 آبشار قره سو مشهد

Gharasoo waterfall in Mashhad

آبشارزیبا و منحصر به فرد به نام  قره‌ سو در جنوب غربی شهرستان کلات نادری و در فاصله 10 کیلومتریاین روستا قرار گرفته است و در یک کیلومتری جاده لاین از قسمت کلات واقع شدع .
این آبشار طبیعت زیبا وآب و هوای ییلاقی دارد  وجود آبشارهای بلند با دره‌های تنگ، آبشار قره سو را متمایز کزده است . وجود داشتن 8 آبشار و چشمه‌های سرد  و نردبان‌های فلزی قرار گرفته  شده برای رفتن به قسمت بالای آبشارقره‌ سو ، از دلیل های می باشد که مهمان های خارج از استان را به طرف خود جذب می‌کتد از جاهاي ديدني مشهد میتوان این منطقه را  نام برد.

 آبشار قره سو مشهد

آبشار قره سو مشهد

از تفریحات مشهد ، آبشار قره سوست که با ارتفاع متوسط این آبشار از سطح دریا نزدیک۱۱۹۰ متر است .آبشارفوق بعد از نمایش رقص زیبایی خود در 8 آبشار ، به مصرف باغ ها و آب مصرفی مردمان پایین آبشار می‌رسد.آبشارقره‌ سو یک منطقه  کوهستانی پرآب و مصفا می باشد که مکانی زیبا برای گردشگران بوجود آورده و آبشارهای دیدنی و زیبایی را در خود جای داده‌ می باشد. در راه کوهستانی دره قره‌سو و بر دیوارهای سنگی آن نردبانهای از جنس فلز گذاشته شده است تا مسیر عبوری به آبشار را برای مسافران راحت تر کند این آبشار یکی از مناطق دیدنی مشهد مقدس می باشد.

 آبشار قره سو مشهد

آبشار قره سو مشهد

 

 

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*