توجه به آخرین ها
خانه » جاذبه های گردشگری مشهد » آبشار بردو تربت جام

آبشار بردو تربت جام

آبشار بردو

یکی از جاذبه های گردشگری مشهد و استان خراسان رضوی، آبشار بردو است. این آبشار در فاصله 2 کیلومتری روستای شوراب علیا قرار دارد. روستای شوراب علیا ، روستایی از توابع بخش نصرآباد، دهستان کاریزان و در شهرستان تربت جام است. آبشار در میان تنگه شرقی و در غرب روستا واقع شده است.

آبشار بردو از جمله مهمترین جاذبه‌های گردشگری تربت جام و جاذبه های طبیعی مشهد به شمار می رود. تربت جام از شهرهای کهن خراسان بزرگ است. این آبشار که از جاذبه های طبیعی تربت جام است، از ارتفاع 30 متری بر روی شیار کوه و بر روی شیب صخره ای به پایین میریزد. ارتفاع آبشار از سطح دریا 1460 متر است و در پیرامون آن صخره های خزه بسته مناظر زیبایی ایجاد کرده است.

دسترسی به آبشار از طریق جاده ارتباطی فریمان به تربت جام، بعد از روستای کهریز نو، جاده فرعی روستای شوراب علیا میسر است. روستای شوراب در دهستان باغ کشمیر قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۷۰ نفر (۱۵ خانوار) بوده‌است. جمعیت این روستا در سال ۱۳۹۰ به ۶۷ نفر کاهش یافته است. با تور مشهد سفر کنید و بازدید جاذبه های گردشگری شهرهای اطراف مشهد را از دست ندهید.

آبشار بردو

آبشار بردو

با ما تماس بگيريد

سفر به مشهد مقدس را با ما تجربه کنيد . آرامش يک سفر معنوي هميشه در ذهنتان خواهند ماند .
  • هتل هاي نزديک به حرم  با بهترين افرها و پيشنهادات
  • بليط هواپيما مشهد
  • بليط قطار مشهد
  • قيمت هاي باور نکردني
تماس با ما : 80 10 85 88
سفری دیگر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*